Portokalli is an Albanian weekly night sketch comedy and variety show filmed in Tirana to be specific in Kashar in front of a live audience. The format of th... Watch Portokalli, 22 Maj 2016 - Bu


50+ videos Play all Mix - Portokalli, 26 Nentor 2017 - Katershja ft Melamin Berati (Hetuesia) YouTube Portokalli, 11 Nentor 2012 - Burgu (Emri i Universitetit, Nxenesi i ri) - Duration: 11:18. TCH . Portokalli, 9 Tetor 2016 - Melamini & Kapo feat Mehdi Malkaj (Puna e detyruar ne azil) - Duration: 9:44. Top Channel Albania 1,028,646 views Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": http://bit.ly/236qZtl Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": http://bit.ly/236qZtl Portokalli, 26 Maj 2019 - Ylvi Bakerri dhe Gena (Dasma e Gaz Pajës) Top Channel Albania. 11:53. Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) Top Channel Albania. 6:06. Portokalli, 5 Maj 2019 - Ylvi Bakerri (Dy dasma njëkohësisht) Top Channel Albania. 8:35 . Portokalli, 7 Prill 2019 - Ylvi Bakeri dhe Vezirja. Top Channel Albania. 10:33 . Red radio athens greece. Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) Radio chart graphic organizer. Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) - Duration: 11:54. Top Channel Albania 1,805,325 views Portokalli is an Albanian weekly night sketch comedy and variety show filmed in Tirana to be specific in Kashar in front of a live audience. The format of th. Trafik 2017, 31 Dhjetor 2016 - Kapo, Melamini, Hekri dhe Guri Koço (Dasma e Hekrit) - Duration: 8:09. Top Channel Albania 1,043,468 views Portokalli ndër vite."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak me frutin ekzotik . Bbc radio classic live stream. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue

2499 2500 2501 2502 2503 2504 2505 2506 2507 2508 2509 2510 2511 2512 2513 2514 2515 2516 2517 2518 2519 2520 2521 2522 2523 2524 2525 2526 2527 2528 2529

Melamine Berati Portokalli Radio

 • Portokalli, 26 Tetor 2008 - Kapoja (Hekri dhe kapo berberi)
 • Portokalli, 12 Maj 2019 - Ylvi Bakerri dhe Melamin Berati ...
 • Portokalli, 26 Nentor 2017 - Katershja ft Melamin Berati ...
 • Portokalli, 26 Tetor 2008 - Kapoja (Hekri dhe kapo berberi)

  Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak me frutin ekzotik ... Melamin Berati, Vlorë, Albania. 4,873 likes · 7 talking about this. Alo cimiii po ku je Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": bit.ly/236qZtl Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": bit.ly/236qZtl Portokalli, 6 Dhjetor 2015 - Kapo, Melamini & Hekri (Drejtorat)

  Portokalli, 18 Dhjetor 2016 - Kapo, Mela & Hekri (Brezi i ri)

  Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) - Duration: 11:54. Top Channel Albania 1,805,325 views Arbana Osmani, me sezonin e dytë të “Dua të të bëj të lumtur” nuk është mjaftuar vetëm me vëmendjen e së shtunës Sonte, ajo kishte një hapësirë edhe në sezonin e ri të “Portokallisë” për t’i bërë një surprizë një personazhi aspak të zakonshëmSë bashku me stafin, Arbana i dërgoi një ftesë Melamin Beratit, njëri prej karaktereve më të spikatur të ... "Orange" is a humorous weekly television show, a production of Top Channel. The title of the show - "Orange" - there is nothing to do with exotic fruit "orange", but with the color orange street traffic lights. This relates to the Albanian reality, which often looks like a car stopped at a traffic light left in orange color, which does not allow either to go forward, but neither turn back. The ...

  Dj I♦♦♦G - Melamin Berati

  This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Dailymotion does not manually select the videos appearing on the Topics page, they are generated by an algorithm. If you think a video is in an inappropriate Topic, report it to us

  Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo ...

  Watch Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) - video dailymotion - Top Channel Albania on dailymotion This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue

  Portokalli, 2 Nentor 2015 - Kapo & Melamini (Burri qe ankohet per gruan)

  Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": http://bit.ly/236qZtl Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": http://bit.ly/236qZtl Melamin Berati is on Facebook. Join Facebook to connect with Melamin Berati and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Portokalli, 12 Maj 2019 - Ylvi Bakerri dhe Melamin Berati @Top Channel Albania. Al Pazar - "Pa Nam e Nishan", rikthen Vakon - 2 Shkurt 2019 - Show Humor - Vizion Plus @Vizion Plus TV. Explore more about.. vizion plus al pazar agron llakaj behar mera humor argetim show kejdi gishto xhevahir zeneli romeo veshaj donald veshaj xheni hallulli ori bici funny saturday night albania Xhejni Fama Genc ...

  Melamin Berati - Home | Facebook

  Melamin Berati, Vlorë, Albania. 4,883 likes. Alo cimiii po ku je Descargar Portokalli 3 Maj 2015 Dhimo Arbana Osmani Kapo Melamin Berati Legalizimi I Hashashit MP3. Bajar Gratis Portokalli 3 Maj 2015 Dhimo Arbana Osmani Kapo Melamin Berati Legalizimi I Hashashit en video MP4, para escuchar la canción en tu celular. !CLICK PARA DESCARGAR¡

  Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit)

  Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) Agron Lugbunari & Nijazi Boneshta Dhe Visar Japani Live 2010 Radio-Gjakova~Nr1. Download Portokalli 15 Prill 2017 Burgu Vajza Dhe Farmacistja Si Te Blejme Prezervativ Video Music Download Music Portokalli 15 Prill 2017 Burgu Vajza Dhe Farmacistja Si Te Blejme Prezervativ, filetype:mp3 listen Portokalli 15 Prill 2017 Burgu Vajza Dhe Farmacistja Si Te Blejme Prezervativ Mp3. Video Portokalli 15 Prill 2017 Burgu Vajza Dhe Farmacistja Si Te Blejme Prezervativ Gratis Download ...

  Portokalli - Topic - YouTube

  Portokalli is an Albanian weekly night sketch comedy and variety show filmed in Tirana to be specific in Kashar in front of a live audience. The format of th... Shijoje.at.ua , Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor, Big Brother, Kuriozitete, Video Shqiptare, Chat Shqip, Foto, Fjalor. News in Albanian and English. Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk ...

  Portokalli, 26 Nentor 2017 - Katershja ft Melamin Berati (Hetuesia)

  50+ videos Play all Mix - Portokalli, 26 Nentor 2017 - Katershja ft Melamin Berati (Hetuesia) YouTube Portokalli, 11 Nentor 2012 - Burgu (Emri i Universitetit, Nxenesi i ri) - Duration: 11:18. TCH ... Tuesday 10 December 2019 . Hasil pencarian untuk "Melamin Berati Dhe Jang Lee" yang dapat kamu download secara gratis di DRVeech.com. Tersedia untuk Mp3 dan Mp4 di semua hasil Melamin Berati Dhe Jang Lee.Klik download untuk mengunduh file atau dapat di putar dengan klik play. Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) HUMOR. Behar Mera & Cekja Beratit Dance with me Albania - Markela & Cekja (nata 03) https://www.tvklan.al Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre Dance with me Albania - Markela & Cekja (nata 11) ...

  Portokalli, 20 Maj 2018 - Melamini ne 100 milion

  Portokalli, 9 Tetor 2016 - Melamini & Kapo feat Mehdi Malkaj (Puna e detyruar ne azil) - Duration: 9:44. Top Channel Albania 1,028,646 views Portokalli 15-2 - Menaxheri - Melamin Berati - Nani 13.03.2011 - Portokalli 15-2 - Menaxheri - Melamin Berati - Nani 13.03.2011 www.onealb.com Portokalli 2011 Top Channel 2011 - BahVideo.com - Stop Counting Sheep. Get Connected! This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue

  Melamin Berati - Posts | Facebook

  Melamin Berati, Vlorë, Albania. 4,881 likes · 1 talking about this. Alo cimiii po ku je Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) Top Channel Albania. 2M+ views | May 05, 2015 . 00:00. Portokalli, 14 Prill 2019 - Ylvi Bakerri (Në Tetove) Top Channel Albania. 234K+ views ...

  Al Pazar - 12 Mars 2016 - Pjesa 4 - Show Humor - Vizion Plus

  Al Pazar - 12 Mars 2016 - Pjesa 4 - Show Humor - Vizion Plus Vizion Plus TV. Loading... Unsubscribe from Vizion Plus TV? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 315K ... Portokalli, 4 Mars 2012 - Burgu (Melamini skuq pat... Portokalli, 4 Mars 2012 - Polici dhe Gagaci (Te gj... Portokalli, 4 Mars 2012 - Nje det me info (Eshte g... Portokalli, 4 Mars 2012 - Nasi Menaxheri dhe Thell... GoPro HD: Victory in Tignes - Winter X Games Europ... Portokalli show season 11 ep 3 part 02

  Portokalli, 12 Maj 2019 - Ylvi Bakerri dhe Melamin Berati ...

  Portokalli, 26 Maj 2019 - Ylvi Bakerri dhe Gena (Dasma e Gaz Pajës) Top Channel Albania. 11:53. Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) Top Channel Albania. 6:06. Portokalli, 5 Maj 2019 - Ylvi Bakerri (Dy dasma njëkohësisht) Top Channel Albania. 8:35 . Portokalli, 7 Prill 2019 - Ylvi Bakeri dhe Vezirja. Top Channel Albania. 10:33 ... Portokalli, 12 Maj 2019 - Ylvi Bakerri dhe Melamin Berati. Top Channel Albania. 10:21. Sweet Home Portokalli, 31 Dhjetor 2019 - Ylvi Bakërri dhe Kori i Liceut Artistik “Jordan Misja” Top Channel Albania. Related topic Portokalli. 7:12. Best Portokalli, 29 Dhjetor 2019 - Instagirls - Instruktori (Kryqi i kuq) Top Channel Albania. 4:16. Best Portokalli, 29 Dhjetor 2019 -Peçi (Gazeta ... Melamin Berati është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Melamin Berati dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të...

  Download Melamin Berati Kapo Hekri 2018 MP3 & MP4 [6.5 MB ...

  Saturday 23 November 2019 . Hasil pencarian untuk "Melamin Berati Kapo Hekri 2018" yang dapat kamu download secara gratis di DRVeech.com. Tersedia untuk Mp3 dan Mp4 di semua hasil Melamin Berati Kapo Hekri 2018.Klik download untuk mengunduh file atau dapat di putar dengan klik play. Melamin Berati, Kapo Kapllani dhe Hekri në një foto: Ledio edhe 100, me një nuse 06/04/2016 Teksa e uron për ditëlindje Gaz Paja i uron edhe ardhjen e një nuseje në jetën e Ledio Lakos.

  Portokalli, 26 Nentor 2017 - Katershja ft Melamin Berati ...

  Portokalli, 3 Maj 2015 - Dhimo, Arbana Osmani, Kapo, Melamin Berati (Legalizimi i hashashit) Do you want to remove all your recent searches? All recent searches will be deleted Ledio Lako ka lindur në Tiranë në 6 prill 1981 por me origjinë është nga korça, dhe është rritur në një lagje "puro tironse" është aktor i mirënjohur shqiptar, i filmave dhe komedive. Ai ka luajtur në mbi 50 filma dhe skeçe humori. Gjithashtu, ka dubluar dhe shumë filma si vizatimorë, ashtu dhe të tjerë. Që nga viti 2005, ai luan edhe në Portokalli, disa role si: Kapo ...

  Portokallia në Berat | Berati News

  Sot Berati kishte një mbrëmje ndryshe duke rikthyer një mbrëmje humori në qytetin tonë. Top Channel nga sot ka nisur një turn ë disa qytete shqiptare me titullin ‘’Verë dhe Portokalle duke sjellë kështu në këto qytete trupën e aktorëve të spektaklit më të madh shqiptar të humorit ‘’Portokalli’’. Portokalli, 9 Dhjetor 2018 - Aforizmat (Portokallia për ata që nuk duan telashe ) by Top Channel Albania. 2:39. Portokalli, 9 Dhjetor 2018 - Kuzhina e hallit (Renforti në allçi) by Top Channel Albania. 10:16. Portokalli, 9 Dhjetor 2018 - Mami dhe Vajza feat Ylvi Bakeri

  Melamin Berati | Facebook

  Melamin Berati is on Facebook. Join Facebook to connect with Melamin Berati and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. BLOG Gjyqësori Arsimi Postime nga anëtarët Aktualitet Analiza dhe Opinione

  Portokalli, 23 Nentor 2014 - RTV Kashari dhe Kapo (Duam rrogen)

  Trafik 2017, 31 Dhjetor 2016 - Kapo, Melamini, Hekri dhe Guri Koço (Dasma e Hekrit) - Duration: 8:09. Top Channel Albania 1,043,468 views Portokalli, 12 Maj 2019 - Ylvi Bakerri dhe Melamin Berati. Top Channel Albania. 13:07. Portokalli, 26 Maj 2019 - Ylvi Bakerri dhe Gena (Dasma e Gaz Pajës) Top Channel Albania. 6:51. Portokalli, 14 Dhjetor 2014 - RTV Kashari dhe Gjini (Tritoli) Top Channel Albania. 9:55. Portokalli, 13 Dhjetor 2015 - Kapo dhe Melamini (S-Show per martesen) Top Channel Albania. 5:02. Portokalli, 4 Dhjetor 2016 ... Përfaqësues të shoqërisë civile nga qytete të ndryshme të Shqipërisë kanë zhvilluar mesditën e sotme një protestë në qytetin e Beratit. Ata kundërshtojnë disa nga pikat e marrëveshjes së prishme midis dy vendeve, siç janë: Kufiti detar, çështja çame dhe hapja e varreve të ushtarëve grek në Gjirokastër. Njëri nga përfaqësuesit e shoqërisë civile, Aulon …

  Portokalli Kapo - YouTube

  Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch later Kujtojmë se Gazi ka më shumë se 12 vjet në Portokalli dhe rolet e tij si Nasi Gjymi, Selim Skëlsimi, Ylvi Bakëri, Shef Renforti, Melamin Berati janë vetëm disa nga shumë të tjerë që i njeh i madh dhe i vogël.

  Portokalli - Topic - YouTube

  Portokalli is an Albanian weekly night sketch comedy and variety show filmed in Tirana to be specific in Kashar in front of a live audience. The format of th... Watch Portokalli, 22 Maj 2016 - Burgu feat Helidon Fino (Fejesa e Kapos) - video dailymotion - Top Channel Albania on dailymotion

  Read More